A750MW687M1VAAE018
DigiKeys varenummer
399-A750MW687M1VAAE018-ND
Producenter
Producentens varenummer
A750MW687M1VAAE018
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 680UF 20% 35V TH
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
680 µF 35 V Aluminium – Polymerkondensatorer Radial, Dåse 18mOhm 2000 timer @ 105°C
EDA/CAD-modeller
A750MW687M1VAAE018 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Rippel strøm @ lav frekvens
234.5 mA @ 120 Hz
Rippel strøm @ høj frekvens
4.69 A @ 100 kHz
Lederafstand
0,197" (5,00mm)
Størrelse/dimension
0,394" diam. (10,00mm)
Kapacitans
680 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,709" (18,00mm)
Tolerance
±20%
Spænding - Nominel
35 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
18mOhm
Grundlæggende varenummer
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C