A720V226M035APE040 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
CORNELL DUBILIER KNOWLES
På lager: 2.170
Datablad
22 µF 35 V Aluminium – Polymerkondensatorer 2917 (7343 metrisk) 40mOhm 2000 timer @ 105°C
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A720V226M035APE040
DigiKeys varenummer
399-A720V226M035APE040TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-A720V226M035APE040CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-A720V226M035APE040DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
A720V226M035APE040
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 22UF 20% 35V SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
A720V226M035APE040 Modeller
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40mOhm
Producenter
KEMET
Levetid @ temp.
2000 timer @ 105°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Rippel strøm @ høj frekvens
3.2 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
22 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerance
±20%
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Nominel
35 V