A700X157M006ATE0152478 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
150 µF 6.3 V Aluminium – Polymerkondensatorer 2917 (7343 metrisk) 15mOhm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A700X157M006ATE0152478
DigiKeys varenummer
399-A700X157M006ATE0152478TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
A700X157M006ATE0152478
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 150UF 20% 6.3V SMD
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Nominel
6.3 V
Producenter
ESR (ækvivalent seriemodstand)
15mOhm
Serie
Applikationer
Universal
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,169" (4,30mm)
Type
Polymer
Overflademonterings fladestørrelse
Kapacitans
150 µF
Monteringstype
Overflademontering
Tolerance
±20%