A700V826M006ATE0187280
DigiKeys varenummer
399-A700V826M006ATE0187280TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
A700V826M006ATE0187280
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 82UF 20% 6.3V SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
82 µF 6.3 V Aluminium – Polymerkondensatorer 2917 (7343 metrisk) 18mOhm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
A700V826M006ATE0187280 Modeller
Kategori
Spænding - Nominel
6.3 V
Producenter
KEMET
ESR (ækvivalent seriemodstand)
18mOhm
Serie
Applikationer
Universal
Emballage
Tape & Reel (TR)
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Varestatus
Aktiv
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Type
Polymer
Overflademonterings fladestørrelse
Kapacitans
82 µF
Monteringstype
Overflademontering
Tolerance
±20%