A700V337M002RTE009
DigiKeys varenummer
399-A700V337M002RTE009TR-ND - Tape & Reel (TR)
399-A700V337M002RTE009CT-ND - Afskåret tape (CT)
399-A700V337M002RTE009DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
A700V337M002RTE009
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 330UF 20% 2V SMD
Detaljeret beskrivelse
330 µF 2 V Aluminium – Polymerkondensatorer 2917 (7343 metrisk) 9mOhm 5500 timer @ 125°C
Kategori
Levetid @ temp.
5500 timer @ 125°C
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Applikationer
Frakobling
Digi-Reel®
Funktioner
Kraftig vibration
Rippel strøm @ høj frekvens
5.5 A @ 100 kHz
Størrelse/dimension
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Kapacitans
330 µF
Højde - Monteret (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerance
±20%
Overflademonterings fladestørrelse
Spænding - Nominel
2 V
ESR (ækvivalent seriemodstand)
9mOhm