A50PH21002660K kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
KEMET
På lager: 25
Datablad
10000 pF Filmkondensatorer 220V 630V Polyester, Polyethylen-terephthalat (PET), Metalliseret Aksial
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
A50PH21002660K
DigiKeys varenummer
399-A50PH21002660KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
A50PH21002660K
Beskrivelse
CAP FILM AXL
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
A50PH21002660K Modeller
Kategori
Dielektrisk materiale
Mfr
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Serie
Monteringstype
Hulmontering
Størrelse/dimension
0,197" diam. x 0,551" L (5,00mm x 14,00mm)
Kapacitans
Terminering
PC-ben
Tolerance
±10%
Applikationer
Automotive
Spændingsklassifikation - AC
220V
Klassificeringer
AEC-Q200
Spændingsklassifikation - DC
630V