RPC63435JTE
DigiKeys varenummer
2315-RPC63435JTETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RPC63435JTE
Beskrivelse
RES 4.3M OHM 1W 5% 2512
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4.3 MOhms ±5% 1W Chipmodstand 2512 (6332 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RPC63435JTE Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2512 (6332 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,248" L x 0,126" B (6,30mm x 3,20mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)