Billede for RPC50565JTE er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RPC50565JTE
DigiKeys varenummer
2315-RPC50565JTETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RPC50565JTE
Beskrivelse
RES 5.6M OHM 3/4W 5% 2010
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
5.6 MOhms ±5% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
EDA/CAD-modeller
RPC50565JTE Modeller
Temperaturkoefficient
±200ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)