Billede for RPC35332JTE er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RPC35332JTE
DigiKeys varenummer
2315-RPC35332JTETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RPC35332JTE
Beskrivelse
RES 3.3K OHM 1/2W 5% 1210
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
3.3 kOhms ±5% 0,5W, 1/2W Chipmodstand 1210 (3225 metrisk) Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser Tykfilm
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
RPC35332JTE Modeller
Funktioner
Automotive AEC-Q200, Modstandsdygtig over for impulser
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
1210 (3225 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,098" B (3,10mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)