RMC1/8K6800FTP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Kamaya Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Kamaya Inc.
På lager: 0
Datablad
680 Ohms ±1% 0,25W, 1/4W Chipmodstand 1206 (3216 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMC1/8K6800FTP
DigiKeys varenummer
2315-RMC1/8K6800FTPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMC1/8K6800FTP
Beskrivelse
RES 680 OHM 1% 1/4W 1206
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,122" L x 0,063" B (3,10mm x 1,60mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,025" (0,65mm)