RMC1/2K2152FTE kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Panasonic Industry
På lager: 5.547
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Stackpole Electronics Inc
På lager: 0
Datablad
Billede for RMC1/2K2152FTE er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMC1/2K2152FTE
DigiKeys varenummer
2315-RMC1/2K2152FTETR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMC1/2K2152FTE
Beskrivelse
RES 21.5K OHM 1% 3/4W 2010
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
21.5 kOhms ±1% 0,75W, 3/4W Chipmodstand 2010 (5025 metrisk) Tykfilm
Kategori
Sammensætning
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
2010 (5025 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,098" B (5,00mm x 2,50mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)