RMC1/10-1302FTP kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Vishay Dale
TE Connectivity Passive Product
TE Connectivity
Stackpole Electronics Inc
13 kOhms ±1% 0,125W, 1/8W Chipmodstand 0805 (2012 metrisk) Tykfilm
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
RMC1/10-1302FTP
DigiKeys varenummer
2315-RMC1/10-1302FTPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RMC1/10-1302FTP
Beskrivelse
RES 13K OHM 1% 1/8W 0805
Detaljeret beskrivelse
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,026" (0,65mm)