RGC1/16K2324BTP
DigiKeys varenummer
2315-RGC1/16K2324BTPTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
RGC1/16K2324BTP
Beskrivelse
0603 2M32 0.1% LEAD FREE
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2.32 MOhms ±0,1% 0,1W, 1/10W Chipmodstand 0603 (1608 metrisk) Automotive AEC-Q200 Tykfilm
Funktioner
Automotive AEC-Q200
Mfr
Temperaturkoefficient
±100ppm/°C
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 155°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Varestatus
Aktiv
Leverandørs enhedspakning
Modstand
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Tolerance
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)