ASPHSPH24K51
DigiKeys varenummer
455-3081-ND
Producenter
Producentens varenummer
ASPHSPH24K51
Beskrivelse
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 2" TIN
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Sort 24 AWG Jumper ledning Fatning til fatning Tin 2,00" (50,80mm)
Kategori
Trådtykkelse
24 AWG
Producenter
JST Sales America Inc.
Kontaktfinish
Tin
Serie
Farve
Sort
Emballage
Bulk
Antal rækker
1
Varestatus
Aktiv
Antal ledere
1
Kontaktende
Fatning til fatning
Grundlæggende varenummer
Længde
2,00" (50,80mm)
Miljø- og eksportklassifikationer
Produktspørgsmål og svar
Flere ressourcer
På lager: 0
Tjek leveringstid
Anmod om besked når varen er på lager
Bulk
Antal Enhedspris Udv. pris
Producenters standard pakke
Alternativ længde
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 6" TIN
På lager: 0
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 12" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 4" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 8" TIN
LEAD SKT-SKT 24AWG BLK 10" TIN