ASACHFSACHF28W305
DigiKeys varenummer
455-3293-ND
Producenter
Producentens varenummer
ASACHFSACHF28W305
Beskrivelse
JUMPER SACHF-003GAC-P0.2 X2 12"
Producentens standard leveringstid
8 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid 28 AWG Jumper ledning Fatning til fatning Guld 12,0" (304,8mm)
Kategori
Trådtykkelse
28 AWG
Producenter
JST Sales America Inc.
Kontaktfinish
Guld
Serie
Farve
Hvid
Emballage
Bulk
Antal rækker
1
Varestatus
Aktiv
Antal ledere
1
Kontaktende
Fatning til fatning
Grundlæggende varenummer
Længde
12,0" (304,8mm)