QLCD500Q120G1GV001T kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Johanson Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Johanson Technology Inc.
På lager: 0
Datablad
Murata Electronics
Nyt produkt
12 pF ±2% 50V Keramiske kondensatorer C0G, NP0 0201 (0603 metrisk)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
QLCD500Q120G1GV001T
DigiKeys varenummer
712-QLCD500Q120G1GV001TTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
QLCD500Q120G1GV001T
Beskrivelse
CAPACITORS HIGH-Q MLC L-SERIES,
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funktioner
High Q, Lavt tab
Emballage
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapacitans
Pakke/hus
0201 (0603 metrisk)
Tolerance
±2%
Størrelse/dimension
0,024" L x 0,012" B (0,60mm x 0,30mm)
Spænding - Nominel
Tykkelse (maks.)
0,013" (0,33mm)