2500BL14M0050001T
DigiKeys varenummer
712-2500BL14M0050001TTR-ND - Tape & Reel (TR)
712-2500BL14M0050001TCT-ND - Afskåret tape (CT)
712-2500BL14M0050001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2500BL14M0050001T
Beskrivelse
BALUN 2.3GHZ-2.7GHZ 50/50 0603
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
RF Balun 2,3GHz – 2,7GHz 50 / 50Ohm 0603 (1608 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
2500BL14M0050001T Modeller
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
Impedans - Ubalanceret/balanceret
50 / 50Ohm
Producenter
Johanson Technology Inc.
Faseforskel
180° ±15°
Serie
Indsættelsestab (maks.)
1,2dB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Returtab (min.)
9,5dB
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk)
Frekvensområde
2,3GHz – 2,7GHz