2450LP14B0100001T
DigiKeys varenummer
712-2450LP14B0100001TTR-ND - Tape & Reel (TR)
712-2450LP14B0100001TCT-ND - Afskåret tape (CT)
712-2450LP14B0100001TDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
2450LP14B0100001T
Beskrivelse
RF FILTER LOW PASS 2.45GHZ 0603
Detaljeret beskrivelse
2,45GHz center Frekvens Lavpas RF-filtre (radiofrekvens) 100MHz båndbredde 0,5dB 0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad
Indsættelsestab
0,5dB
Pakke/hus
0603 (1608 metrisk), 6 PC Pad
Frekvens
2,45GHz center
Størrelse/dimension
0,063" L x 0,031" B (1,60mm x 0,80mm)
Båndbredde
100MHz
Højde (maks.)
0,028" (0,70mm)