2450AD18A6050001E
DigiKeys varenummer
712-2450AD18A6050001ETR-ND - Tape & Reel (TR)
712-2450AD18A6050001ECT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
2450AD18A6050001E
Beskrivelse
ANT2.45 / 6.05 GHZ BT/WIFI
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
2,45GHz, 5,375GHz, 6,525GHz Bluetooth, Wi-Fi6E Chip RF-antenner 2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,85GHz, 5,85GHz – 7,2GHz 2dBi, 1,5dBi, 2,7dBi Loddemetal Overflademontering
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
2450AD18A6050001E Modeller
Kategori
Antal bånd
3
Producenter
Johanson Technology Inc.
Returtab
6dB, 5dB, 5dB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Gain
2dBi, 1,5dBi, 2,7dBi
Varestatus
Aktiv
Effekt - Maks.
3 W
RF-familie/standard
Bluetooth, Wi-fi
Terminering
Loddemetal
Frekvensgruppe
UHF (2GHz – 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens (center/bånd)
2,45GHz, 5,375GHz, 6,525GHz
Højde (maks.)
0,024" (0,60mm)
Frekvensområde
2,4GHz – 2,5GHz, 4,9GHz – 5,85GHz, 5,85GHz – 7,2GHz