1905BP18A0050001E
DigiKeys varenummer
712-1905BP18A0050001ETR-ND - Tape & Reel (TR)
712-1905BP18A0050001ECT-ND - Afskåret tape (CT)
712-1905BP18A0050001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1905BP18A0050001E
Beskrivelse
RF FILTER BANDPASS 1.905GHZ 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,905GHz center Frekvens Båndpas RF-filtre (radiofrekvens) 50MHz båndbredde 1,65dB 1206 (3216 metrisk), 4 PC Pad
Kategori
Filtertype
Båndpas
Producenter
Johanson Technology Inc.
Indsættelsestab
1,65dB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), 4 PC Pad
Frekvens
1,905GHz center
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Båndbredde
50MHz
Højde (maks.)
0,055" (1,40mm)