1748LP18A0075001E
DigiKeys varenummer
712-1748LP18A0075001ETR-ND - Tape & Reel (TR)
712-1748LP18A0075001ECT-ND - Afskåret tape (CT)
712-1748LP18A0075001EDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
1748LP18A0075001E
Beskrivelse
RF FILTER LOW PASS 1.748GHZ 1206
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
1,748GHz center Frekvens Lavpas RF-filtre (radiofrekvens) 75MHz båndbredde 0,6dB 1206 (3216 metrisk), 4 PC Pad
Kategori
Filtertype
Lavpas
Producenter
Johanson Technology Inc.
Indsættelsestab
0,6dB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
1206 (3216 metrisk), 4 PC Pad
Frekvens
1,748GHz center
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,063" B (3,20mm x 1,60mm)
Båndbredde
75MHz
Højde (maks.)
0,047" (1,20mm)