JYCL0610R2540
DigiKeys varenummer
5101-JYCL0610R2540-ND
Producenter
Producentens varenummer
JYCL0610R2540
Beskrivelse
VIBRATION ERM DC MOTOR 11K RPM
Producentens standard leveringstid
3 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
DC-motor Vibration, ERM (haptisk) 11000RPM 3,7VDC
Kategori
Funktion
Vibration, ERM (haptisk)
Producenter
JIE YI ELECTRONICS LIMITED
Spænding - Nominel
3,7VDC
Serie
RPM
11000RPM
Emballage
Bulk
Størrelse/dimension
Rund - 0,236" diam. (6,00mm)
Varestatus
Aktiv
Længde - Aksel og leje
0,213" (5,40mm)