Billede for JG27-1.5HPX er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
JG27-1.5HPX
DigiKeys varenummer
2045-JG27-1.5HPX-ND
Producenter
Producentens varenummer
JG27-1.5HPX
Beskrivelse
27G 1.5" HP SERIES TIP ID .008"
Producentens standard leveringstid
2 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Hvid
Kategori
Måler
27
Producenter
Jensen Global Inc.
Udvendig diameter
0,016" (0,41mm)
Serie
Indvendig diameter
0,008" (0,20mm)