MX34R32HF4T
DigiKeys varenummer
670-3115-ND
Producenter
Producentens varenummer
MX34R32HF4T
Beskrivelse
CONN HEADER SMD R/A 32POS 2.2MM
Producentens standard leveringstid
13 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Tilslutnings-header Overflademontering, Retvinklet 32 positioner 0,087" (2,20mm)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
MX34R32HF4T Modeller
Kategori
Terminering
Loddemetal
Mfr
Fastgørelsestype
Låserampe
Serie
Kontaktlængde - Kobling
0,303" (7,70mm)
Emballage
Bakke
Isoleringshøjde
0,543" (13,80mm)
Varestatus
Aktiv
Kontaktudformning
Kvadratisk
Stikforbindelse type
Kontaktfinish - Kobling
Tin
Kontakttype
Hanben
Kontaktfinish - Stift
Tin
Afstand - Kobling
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Antal positioner
Isoleringsmateriale
Polyphenylensulfid (PPS), Glasfyldt
Antal rækker
2
Funktioner
Binding af loddetin
Rækkeafstand - kobling
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Antal positioner belastet
Alle
Isoleringsfarve
Sort
Type
Strømklassificering (AMPS)
3A