JN2AS10UL1-R
DigiKeys varenummer
670-1071-ND
Producenter
Producentens varenummer
JN2AS10UL1-R
Beskrivelse
CONN RCPT MALE 10POS GOLD SOLDER
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hanben Loddemetal
Kategori
Kappemateriale
Zinklegering
Mfr
Kappefinish
Zink
Emballage
Bakke
Aktiv
IP (Ingress Protection)
IP67 - Støvtæt, Vandtæt
Stikforbindelse type
Funktioner
Jordklampe
Strømklassificering (AMPS)
3A
Kappestørrelse - Indsats
S
Spændingsklassifikation
200VAC
Monteringstype
Panelmontering, Hulmontering
Kabelåbning
0,472" (12,00mm)
Monteringsfunktion
Flange
Driftstemperatur
-20°C – 100°C