C2777-JN1-22-22S-AWG22-900
DigiKeys varenummer
670-C2777-JN1-22-22S-AWG22-900-ND
Producenter
Producentens varenummer
C2777-JN1-22-22S-AWG22-900
Beskrivelse
CRIMPED 10 WIRE AWG22 900MM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22 AWG Jumper ledning Fatning til kabel (rund) Guld 35,4" (900,0mm)
Kategori
Kontaktende
Fatning til kabel (rund)
Producenter
JAE Electronics
Længde
35,4" (900,0mm)
Serie
Trådtykkelse
22 AWG