C2777-FI-C3-A1-AWG30-300
DigiKeys varenummer
670-C2777-FI-C3-A1-AWG30-300-ND
Producenter
Producentens varenummer
C2777-FI-C3-A1-AWG30-300
Beskrivelse
CRIMPED WIRE AWG30 300MM
Producentens standard leveringstid
10 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 AWG Jumper ledning Fatning til fatning Guld 11,8" (300,0mm)
Kategori
Kontaktende
Fatning til fatning
Producenter
JAE Electronics
Længde
11,8" (300,0mm)
Serie
Trådtykkelse
30 AWG