AX01R030VABBR600
DigiKeys varenummer
670-AX01R030VABBR600TR-ND - Tape & Reel (TR)
670-AX01R030VABBR600CT-ND - Afskåret tape (CT)
670-AX01R030VABBR600DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AX01R030VABBR600
Beskrivelse
RIGID SIDE B2B CONNECTOR, 30 POS
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
30 Positioners stikforbindelse Stik, Udvendige konsolkontakter Overflademontering Guld
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
AX01R030VABBR600 Modeller
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
JAE Electronics
Monteringstype
Overflademontering
Serie
Funktioner
Kortstyr, Binding af loddetin
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Forældet
Kontaktfinishs tykkelse
4,00µin (0,100µm)
Stikforbindelse type
Stik, Udvendige konsolkontakter
Højde over kort
0,260" (6,60mm)
Antal positioner
30
Grundlæggende varenummer
Afstand
0,025" (0,64mm)