TST36PA00
TST36PA00
ITT Cannon's Trident Connectors
TST36PA00
DigiKeys varenummer
1003-2468-ND
Producenter
Producentens varenummer
TST36PA00
Beskrivelse
CONN PLUG HSG 36POS 5.08MM
Producentens standard leveringstid
14 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
36 Firkantede stikforbindelser – Huse Stik Sort 0,200" (5,08mm)
Kategori
Rækkeafstand
0,200" (5,08mm)
Mfr
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Serie
Kontaktterminering
Krympning og loddemetal
Emballage
Bulk
Fastgørelsestype
Smæklås
Varestatus
Aktiv
Farve
Sort
Stikforbindelse type
Isoleringsmateriale
Polyamid (PA), Nylon
Kontakttype
Han eller hun
Driftstemperatur
-55°C – 105°C
Antal positioner
Bemærkning
Kontakter sælges separat
Afstand
0,200" (5,08mm)