MS3112E16-26S
DigiKeys varenummer
IMS3112E16-26S-ND
Producenter
Producentens varenummer
MS3112E16-26S
Beskrivelse
CONN RCPT 26POS BOX MNT W/SCKT
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
26 Cirkulært positionsstik Koblingsstik, Hunfatninger Loddekop
Kategori
Retning
N (normal)
Mfr
Primær materiale
Metal
Serie
Kappemateriale
Aluminiumlegering
Emballage
Bulk
Kappefinish
Brungrøn kadmium
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish - Kobling
Guld
Stikforbindelse type
Farve
Brungrøn
Antal positioner
26
IP (Ingress Protection)
Miljøbestandig
Kappestørrelse - Indsats
16-26
Strømklassificering (AMPS)
7,5A
Monteringstype
Panelmontering
Spændingsklassifikation
600VAC, 850VDC
Monteringsfunktion
Flange
Driftstemperatur
-55°C – 125°C