MKJ5A6F10-13SA
DigiKeys varenummer
1003-2210-ND
Producenter
Producentens varenummer
MKJ5A6F10-13SA
Beskrivelse
CONN PLUG FMALE 13POS GOLD CRIMP
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
13 Cirkulært positionsstik Stik, Hunfatninger Krympe
Antal positioner
13
Strømklassificering (AMPS)
5A
Kappestørrelse - Indsats
10-13
Spændingsklassifikation
500VAC
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C