MKJ3A6F7-10SN
MKJ3A6F7-10SN
ITT Cannon MKJ Series
MKJ3A6F7-10SN
DigiKeys varenummer
1003-1380-ND
Producenter
Producentens varenummer
MKJ3A6F7-10SN
Beskrivelse
CONN PLUG FMALE 10POS GOLD CRIMP
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
10 Cirkulært positionsstik Stik, Hunfatninger Krympe
Antal positioner
10
Strømklassificering (AMPS)
5A
Kappestørrelse - Indsats
7-10
Spændingsklassifikation
500VAC
Driftstemperatur
-55°C – 150°C