Billede for MDM-37PL69 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-37PL69
DigiKeys varenummer
MDM-37PL69-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-37PL69
Beskrivelse
CONN MICRO-D PLUG 37POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
37 position D-type, Micro-D Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kontakttype
Signal
Mfr
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Serie
Terminering
Trådledere
Emballage
Bulk
Kappemateriale, finish
Aluminium, Kadmium belagt med gult kromat
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish
Guld
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Dielektrisk materiale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C