Billede for MDM-31PL1LH-A141 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-31PL1LH-A141
DigiKeys varenummer
MDM-31PL1LH-A141-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-31PL1LH-A141
Beskrivelse
CONN MICRO-D PLUG 31POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
19 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
31 position D-type, Micro-D Stik, Hanben stikforbindelse
Kategori
Kontakttype
Signal
Mfr
Flangefunktionalitet
Kabelside, Hanjackskrue (2-56)
Serie
Terminering
Trådledere
Emballage
Bulk
Kappemateriale, finish
Aluminium, Kromateret
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish
Guld
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Stik, Hanben
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Dielektrisk materiale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C