Billede for MDM-25SSB-9-A172 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-25SSB-9-A172
DigiKeys varenummer
MDM-25SSB-9-A172-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-25SSB-9-A172
Beskrivelse
CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-type, Micro-D Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Kategori
Kontakttype
Signal
Mfr
Flangefunktionalitet
Hus/kappe (uden gevind)
Serie
Terminering
Loddekop
Emballage
Bulk
Kappemateriale, finish
Aluminium, Guldbelagt
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinish
Guld
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Funktioner
Afskærmet
Antal positioner
Dielektrisk materiale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C