Billede for MDM-100PCBRPT er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-100PCBRPT
DigiKeys varenummer
MDM-100PCBRPT-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-100PCBRPT
Beskrivelse
CONN MICRO-D PLG 100POS R/A SLDR
Producentens standard leveringstid
20 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 position D-type, Micro-D Stik, Hanben stikforbindelse
Terminering
Loddemetal
Kappemateriale, finish
Aluminium, Kadmium belagt med gult kromat
Strømklassificering (AMPS)
3A
Driftstemperatur
-55°C – 125°C