Billede for MDM-100PCBRM17TL56 er ikke tilgængeligt
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MDM-100PCBRM17TL56
DigiKeys varenummer
MDM-100PCBRM17TL56-ND
Producenter
Producentens varenummer
MDM-100PCBRM17TL56
Beskrivelse
CONN MICRO-D PLUG 100POS R/A
Producentens standard leveringstid
23 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 position D-type, Micro-D Stik, Hanben stikforbindelse
Terminering
Trådledere
Kappemateriale, finish
Aluminium, Kadmium belagt med gult kromat
Strømklassificering (AMPS)
3A
Driftstemperatur
-55°C – 125°C