M83513/25-D02NP
DigiKeys varenummer
1003-M83513/25-D02NP-ND
Producenter
Producentens varenummer
M83513/25-D02NP
Beskrivelse
CONN MICRO-D RCPT 25POS PNL MNT
Producentens standard leveringstid
22 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25 position D-type, Micro-D Koblingsstik, Hunfatninger stikforbindelse
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
M83513/25-D02NP Modeller
Kategori
Flangefunktionalitet
Anlægsside, Hunskruelås (2-56)
Mfr
Terminering
Loddemetal
Serie
Kappemateriale, finish
Aluminium, Forniklet, Elektrofri
Emballage
Pose
Kontaktfinish
Guld
Varestatus
Aktiv
Kontaktfinishs tykkelse
50,0µin (1,27µm)
Stikforbindelse udformning
Strømklassificering (AMPS)
3A
Stikforbindelse type
Koblingsstik, Hunfatninger
Dielektrisk materiale
Flydende krystalpolymer (LCP)
Antal positioner
Trådtykkelse
24 AWG
Antal rækker
2
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Monteringstype
Driftstemperatur
-55°C – 125°C