SM2011-R20MHF
DigiKeys varenummer
3013-SM2011-R20MHFTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
SM2011-R20MHF
Beskrivelse
FIXED IND 200NH 15A 4.5 MOHM SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
200 nH Induktor 15 A 4,5mOhm maks. 2-SMD, J-ledning
Kategori
Strøm - Mætning (Isat)
26,5A
Mfr
DC-modstand (DCR)
4,5mOhm maks.
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Induktansfrekvens - Test
100 kHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Materiale - Kerne
Pakke/hus
2-SMD, J-ledning
Induktans
Leverandørs enhedspakning
2-SMD
Tolerance
±20%
Størrelse/dimension
0,224" L x 0,213" B (5,70mm x 5,40mm)
Strømklassificering (AMPS)
Højde - Monteret (maks.)
0,118" (3,00mm)