IS66WVO8M8FALL-200BLI er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
ISSI, Integrated Silicon Solution Inc
På lager: 0
Datablad
PSRAM (pseudo-SRAM) Hukommelse IC 64Mbit SPI - Oktal I/O 200 MHz 5 ns 24-TFBGA (6x8)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IS66WVO8M8FALL-200BLI
DigiKeys varenummer
706-IS66WVO8M8FALL-200BLI-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS66WVO8M8FALL-200BLI
Beskrivelse
64MB, OCTALRAM, 8MBX8, 1.8V, 200
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hukommelsesinterface
SPI - Oktal I/O
Mfr
Clock-frekvens
200 MHz
Emballage
Bakke
Skrivecyklustid - ord, side
35ns
Varestatus
Aktiv
Adgangstid
5 ns
Hukommelsestype
Flygtig
Spænding - Forsyning
1,7V – 1,95V
Hukommelsesformat
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)