IS66WVO16M8DBLL-133BLI
DigiKeys varenummer
706-IS66WVO16M8DBLL-133BLI-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS66WVO16M8DBLL-133BLI
Beskrivelse
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PSRAM (pseudo-SRAM) Hukommelse IC 128Mbit SPI - Oktal I/O 133 MHz 24-TFBGA (6x8)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IS66WVO16M8DBLL-133BLI Modeller
Kategori
Hukommelsesinterface
SPI - Oktal I/O
Mfr
Clock-frekvens
133 MHz
Emballage
Bakke
Skrivecyklustid - ord, side
37,5ns
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
2,7V – 3,6V
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)