IS66WVH8M8FBLL-166B1LI
DigiKeys varenummer
706-IS66WVH8M8FBLL-166B1LI-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS66WVH8M8FBLL-166B1LI
Beskrivelse
64MB, HYPERRAM, 8MBX8, 3.0V, 166
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PSRAM (pseudo-SRAM) Hukommelse IC 64Mbit HyperBus 166 MHz 36 ns 24-TFBGA (6x8)
Kategori
Hukommelsesinterface
HyperBus
Mfr
Clock-frekvens
166 MHz
Emballage
Bakke
Skrivecyklustid - ord, side
36ns
Adgangstid
36 ns
Hukommelsestype
Flygtig
Spænding - Forsyning
2,7V – 3,6V
Hukommelsesformat
Driftstemperatur
-40°C – 80°C (TA)