IS66WVH16M8DALL-166B1LI
DigiKeys varenummer
706-1548-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS66WVH16M8DALL-166B1LI
Detaljeret beskrivelse
PSRAM (pseudo-SRAM) Hukommelse IC 128Mbit Parallel 166 MHz 36 ns 24-TFBGA (6x8)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IS66WVH16M8DALL-166B1LI Modeller
Kategori
Hukommelsesinterface
Parallel
Mfr
Clock-frekvens
166 MHz
Emballage
Bakke
Skrivecyklustid - ord, side
36ns
Adgangstid
36 ns
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Spænding - Forsyning
1,7V – 1,95V
Hukommelsestype
Flygtig
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)