IS61QDPB42M36A2-500B4LI er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
SRAM - synkron, QUADP Hukommelse IC 72Mbit Parallel 500 MHz 8.4 ns 165-LFBGA (13x15)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IS61QDPB42M36A2-500B4LI
DigiKeys varenummer
IS61QDPB42M36A2-500B4LI-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS61QDPB42M36A2-500B4LI
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
IS61QDPB42M36A2-500B4LI Modeller
Clock-frekvens
500 MHz
Spænding - Forsyning
1,71V – 1,89V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)