IS61QDPB42M18A-400M3I
DigiKeys varenummer
IS61QDPB42M18A-400M3I-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS61QDPB42M18A-400M3I
Beskrivelse
IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165LFBGA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SRAM - synkron, QUADP Hukommelse IC 36Mbit Parallel 400 MHz 8.4 ns 165-LFBGA (15x17)
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
IS61QDPB42M18A-400M3I Modeller
Clock-frekvens
400 MHz
Emballage
Bakke
Adgangstid
8.4 ns
Varestatus
Forældet
Spænding - Forsyning
1,71V – 1,89V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)