IS61QDP2B451236A-400M3L er ikke på lager og restordrer er i øjeblikket ikke tilgængelig.
Datablad
SRAM - synkron, QUADP Hukommelse IC 18Mbit Parallel 400 MHz 8.4 ns 165-LFBGA (15x17)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
IS61QDP2B451236A-400M3L
DigiKeys varenummer
IS61QDP2B451236A-400M3L-ND
Producenter
Producentens varenummer
IS61QDP2B451236A-400M3L
Beskrivelse
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165LFBGA
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
IS61QDP2B451236A-400M3L Modeller
Clock-frekvens
400 MHz
Spænding - Forsyning
1,71V – 1,89V
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)