LFSPXO020502
DigiKeys varenummer
1923-LFSPXO020502TR-ND - Tape & Reel (TR)
1923-LFSPXO020502CT-ND - Afskåret tape (CT)
1923-LFSPXO020502DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
LFSPXO020502
Beskrivelse
XTAL OSC XO 4.0000MHZ HCMOS TTL
Producentens standard leveringstid
11 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
4 MHz XO (standard) HCMOS, TTL Oscillator 5V Aktivér/deaktiver 4-SMD, ingen leder
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
LFSPXO020502 Modeller
Kategori
Output
HCMOS, TTL
Mfr
Spænding - Forsyning
5V
Serie
Frekvensstabilitet
±50ppm
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Strøm - Forsyning (maks.)
20mA
Resonatorbase
Monteringstype
Overflademontering
Type
Pakke/hus
4-SMD, ingen leder
Frekvens
Størrelse/dimension
0,283" L x 0,205" B (7,20mm x 5,20mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Højde - Monteret (maks.)
0,055" (1,40mm)