MWA150012B-12A
DigiKeys varenummer
EPS543-ND
Producenter
Producentens varenummer
MWA150012B-12A
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Producentens standard leveringstid
18 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 150 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse II) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Kategori
Effektforbrug uden belastning
500mW (maks.)
Producenter
Inventus Power
Applikationer
Medicinal
Serie
Effektivitet
Niveau V
Emballage
Boks
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Varestatus
Aktiv
Udgangsstik
DIN, 8 ben
Anvendelsesregion
International
Ledningslængde
48" (1,22m)
Form
Stationær (klasse II)
Indgangsstik
IEC 320-C8
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Størrelse/dimension
5,02" L x 2,20" B x 1,37" H (127,6mm x 55,9mm x 34,8mm)
Spænding - Input
85 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CE, cTUVus
Spænding - Output
12V
Vægt
0,508lb (230,42g)
Strøm - Output (maks.)
12,5A
Grundlæggende varenummer
Effekt (Watt)
150 W