FWA150012A-12B
DigiKeys varenummer
EPS449-ND
Producenter
Producentens varenummer
FWA150012A-12B
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
12V 150 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning Indgang
Kategori
Effekt (Watt)
150 W
Producenter
Inventus Power
Effektforbrug uden belastning
500mW (maks.)
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bulk
Effektivitet
Niveau V
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
0°C – 60°C
Anvendelsesregion
Nordamerika
Udgangsstik
DIN, 8 ben
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
48" (1,22m)
Inputtype
Ledning
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
85 – 264VAC
Størrelse/dimension
7,56" L x 2,45" B x 1,52" H (192,0mm x 62,2mm x 38,7mm)
Spænding - Output
12V
Godkendelsesagentur
CB, CE, cTUVus
Strøm - Output (maks.)
12,5A