12V-SB-BLU-12M
12V-SB-BLU-12M
DigiKeys varenummer
1647-12V-SB-BLU-12MTR-ND - Tape & Reel (TR)
1647-12V-SB-BLU-12MCT-ND - Afskåret tape (CT)
Producenter
Producentens varenummer
12V-SB-BLU-12M
Beskrivelse
LED ENG BLU 465NM 1=1.97" STRIP
Producentens standard leveringstid
6 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED-belysning – COB’er motorer moduler LED-modul - Blå Lineært lysbånd, Fleksibel
Kategori
Konfiguration
Lineært lysbånd, Fleksibel
Producenter
Inspired LED, LLC
Spænding - Fremløb (Vf) (Typ)
12V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Synsvinkel
120°
Varestatus
Aktiv
Størrelse/dimension
12000,0mm L x 8,00mm W (46,99mm L pr. segment)
Type
LED-modul
Højde
1,50mm